برنامه های هفتگی

بسم الله الرّحمن الرّحیم.
یا رسول الله صلى الله علیه و آله! روزى که براى عشق، درهاى خلقت را گشودند، تنها به تو اذن دخول دادند و خداوند، 63 جرعه از تو بیشتر بر اهل زمین نچشانده بود که مستى حضورت را بازپس گرفت. تو مرتبه بلند یک پرواز بودى که از ابتدا، پاى بر زمین ننهادى گرچه خورشید را در دستى و ماه را در دست دیگرت گذاشتند.
اى ساقى! ناز چشمت جبرئیل را نامه رسان عشق تو با دوست کرده بود. مى روى و از تنفس تو، دوازده شاخه گُل مى رویند تا به تفسیر تو برخیزند.
اى ناشر آخرین دفتر خدا، اى کاش کتاب عمر تو سر نیامده بود!


یا رسول الله صلى الله علیه و آله ! مثل تو دیگر در پهنه زمین تکرار نخواهد شد، اما با تکرار صلوات بر تو، نور حضورت را در قلب خود احساس مى کنیم. با غروب آفتاب تو، کعبه تا قیامت سیه پوش گشته و زمزم، اشک عزا به رخسار مکه مى ریزد.

مرکز امام علی علیه السّلام با عرض تسلیت ایام ارتحال جانسوز پیامبر گرامی اسلام خاتم پیامبران حضرت محمد مصطفی صلی الله علیه وآله و سلم و شهادت مظلومانه دو سلاله پاک نبوی امام حسن مجتبی علیه السلام و حضرت علیّ بن موسی الرضا علیه السلام به پیشگاه مقدس امام زمان (عج) و همه عاشقان و ارادتمندان به چهارده نور پاک امامان معصوم (ع) ویژه برنامه ای به همین مناسبت برگزار مینماید. 

برنامه ها شامل: اقامه نماز جماعت، تلاوت آیات نورانی قرآن کریم برای اهداء به ارواح مؤمنین و مؤمنات و عزیزان سفر کرده به دیار معشوق، شعر و مرثیه، پخش کلیپ، سخنرانی، مراسم سوگواری و عزاداری (سینه زنی)،  زیارت، پذیرائی شام بر سر سفره اهل البیت (علیهم السلام) و در پایان سرود العجل مولا

زمان: جمعه 15 سپتامبر از ساعت 7:45 بعد از ظهر الی 10:45

مکان:M St.1044 St. George’s Avenue North Vancouver, BC  V7L 3H6  M

  (St. Andrew’s United Church)

لطفا سجاده و مهر برای اقامه نماز همراه داشته باشید/ التماس دعا و بامید دیدار

 


 مجالس ماه محرم  همه شبها بصورت حضوری 

در حال برگزاریست. آدرس و اطلاعات بیشتر در صفحه اصلی وبسایت میباشد

مناسبتهای حضوری در صفحه اصلی 

Get Directions
 Contact Imam Ali Centre

P.O. BOX 63666 V7P3P1

6047214111
Contact Us Page

info@imamalicentre.com :Email
MOHARAM IN-PERSON Programs  
EVERY NIGHTS 

FOR MORE INFORMATION

PLEASE REFER TO OUR MAIN PAGE

حاضرین در سایت

ما 168 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم